Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem

Jeśli naprawdę chcesz, aby ludzie kupowali Twoje koszulki z nadrukiem, muszą być one wykonane z wysokiej jakości materiału. Ma on wpływ nie tylko na wytrzymałość odzieży, ale również na takie cechy, jak odbarwienia. Gorszej jakości materiał może wyblaknąć czy nie układać się odpowiednio na skórze. Jeśli nie przepuszcza on powietrza, może powodować nadmierną potliwość lub odbijać na skórze zbyt dużą ilość atramentu. Dlatego też decyzję o wybraniu odpowiedniego materiału warto podjąć jeszcze przed rozpoczęciem projektu.
Pomyśl o swojej motywacji – dlaczego interesuje Cię koszulka z własnym wzorem? Odpowiedź prawdopodobnie jest prosta – albo jest to promocja marketingowa, albo element ubioru, który będziesz nosił samodzielnie. Aby odnieść sukces w tej branży, własna koszulka musi mieć fajny, modny, nowoczesny fason, którym ludzie będą chcieli się pochwalić.

Zaprojektuj bluzę

Perspektywa darmowej koszulki wystarczy, aby ktoś wziął ubranie z prawie każdym wzorem. Nie oznacza to jeszcze jednak, że będzie nosić ją publicznie. Jeśli zaś Twój nadruk na ubraniach jest elementem kampanii reklamowej, jest to bardzo istotny aspekt. Jeśli oczekujesz, że klient zapłaci Ci pieniądze za Twoją koszulkę, musi mu się ona podobać. Tak więc żaden niemodny, nudny projekt nie zadziała odpowiednio. Nie spiesz się, aby stworzyć coś wyjątkowego. Nie kopiuj niczego z mediów społecznościowych i staraj się myśleć z wyprzedzeniem o dzisiejszych trendach – wiele rzeczy prawdopodobnie już zrobiono. Innym aspektem jest to, czy Twój klient nosi markowe ubrania z innymi znakami. Nike, na przykład, pozwala zamówić niestandardowe koszulki i często liczy sobie za to duże pieniądze. Zaprojektuj własną bluzę tak, by ludzie również chcieli zapłacić za nią duże pieniądze.

Zaprojektuj koszulkę

Powszechnym problemem jest to, że Twój projekt może niezgodny z jakimkolwiek brandingiem na samej koszuli. W którym miejscu Twoja koszulka z własnym wzorem będzie miała logo? Może ono znajdować się na rękawie lub z tyłu koszuli, istotne jest jednak, by było to widoczne miejsce. Jeśli umieścisz logo tam, gdzie go nie widać, siłą rzeczy nikt go nie zobaczy. Weź linijkę i zmierz koszulkę lub bluzę, jeśli tego potrzebujesz. Umieszczenie logo w odpowiednim miejscu przyczynia się do ogólnej równowagi i jakości estetycznej. Może to również powodować, że koszula osiągnie wysoką wartość – umieszczenie nadruku w nieodpowiednim miejscu mogą być postrzegane jako projekt produktu taniego i niskiej jakości. Warto zatem zwracać uwagę na takie szczegóły – koszulka z własnym wzorem powinna podobać się wszystkim!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *