Kreator bluz

Kreator bluz

Kreator bluz jest niezwykle popularnym miejscem na wyrażenie siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś ilustratorem czy grafikiem, pomysł umieszczenia swoich projektów na koszulkach może być bardzo atrakcyjny. To, że możesz sprzedawać swoje produkty online, nie jest jedynym powodem.  Jednak proces ten może być zniechęcający. Warto omówić najlepsze wskazówki dotyczące projektowania niestandardowych grafik koszulek i drukowania ich na ubraniach. Przede wszystkim poświęć trochę czasu na przemyślenie koncepcji, jaką ma mieć Twoja własna bluza. Naszkicuj projekt, przejdź się na spacer, stwórz kilka wariacji, zjedz coś, przeprowadź burzę mózgów. Potem prześpij się z tym i zrób to wszystko od nowa. Jesteś pewien swojej opcji? Świetnie! Ale na wszelki wypadek sprawdź również inne możliwości. W ten sposób unikniesz zawodu i poczucia, że wydrukowałeś nie taki wzór, jaki faktycznie chciałeś wydrukować.

Własna bluza

Wszyscy doceniają doskonałą umiejętność rysowania i dbałość o szczegóły. Nie ma nic lepszego niż zobaczenie naprawdę dobrze wykonane koszulki z własnym nadrukiem, który możesz oglądać przez wiele godzin. Ale również niektóre z najbardziej klasycznych wzorów t-shirtów są najprostsze i prezentują przekaz poprzez najprostszą formę. Na każdym etapie projektowania możesz mieć trudności z dostarczeniem udanego projektu. Dlatego też należy wcześniej wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Czy projektujesz dla mężczyzn czy kobiet? Dla młodych ludzi, czy dla starszych? Pod koniec dnia projektujesz produkt, który ludzie chcą nosić. Postąp tak, jak zrobiłby to dobry projektant marki, stwórz dokładny profil osoby, którą chcesz przyciągnąć do swojego projektu koszulki. Kim ona jest, co lubią, jakie inne marki wybiera najczęściej? Jeśli szukasz humorystycznego projektu na nadruk na ubraniach, nie chcesz, aby był to tani żart. Nawet najbardziej udane projekty stawiają na stonowany i subtelny humor.

Zaprojektuj własną bluzę

Nie każdy jest fanem humorystycznych koszulek, ale poprawnie wykonane, wesołe logo może przyciągnąć uwagę. Zaprojektuj własną bluzę z odpowiednim, humorystycznym wzorem, a zwrócisz uwagę wielu ludzi. Ważne jest również wybranie odpowiednich kolorów. Spróbuj wybrać uzupełniające się kolory w swoim projekcie. Efektywnie wykorzystuj kolory koszulki i odpowiednio dobierz barwy uzupełniające. Jeśli używasz programu Adobe Illustrator, włącz Global Colors. To absolutna oszczędność życia i pozwoli Ci zaoszczędzić tyle czasu. Możesz pobrać Adobe Creative Cloud z Internetu, oczywiście uiszczając odpowiednią opłatę. Znajdziesz również wiele alternatywnych, darmowych programów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *