Nadruk na ubraniach

Nadruk na ubraniach

Sitodruk to doskonała opcja w przypadku projektów ciemniejszych lub o wysokim poziomie intensywności. Zaprojektuj bluzę w oparciu o gotowe szablony, a bez wątpienia będziesz zadowolony z efektu. W przypadku sitodruku drukarki nakładają warstwy tuszu na koszulkę, a przy tym używają szablonów do atramentów o różnych kolorach. Sitodruk doskonale nadaje się do drukowania zbiorczego pięciu lub mniej kolorów ze względu na pracochłonną konfigurację.
W przypadku przenoszenia obraz jest umieszczany na papierze termotransferowym, wycinany z papieru, a następnie – jak sama nazwa wskazuje – przenoszony na koszulki z nadrukiem. Jak ogromne żelazko, podgrzane do wysokich temperatur, papier termotransferowy wtapia się we włókna odzieży, dzięki czemu nadruk na ubraniach staje się częścią koszuli bez niszczenia odzieży. Ta metoda może stosunkowo łatwo i szybko umieszczać kolorowe obrazy na koszulkach.

Kreator bluz

W przypadku drukowania bezpośrednio na odzież atrament jest nakładany od razu na koszulkę za pomocą drukarki atramentowej. Stwórz własną koszulkę przy użyciu specjalistycznego atramentu na bazie wody, a efekt przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania! Projekty koszulek są pobierane z sieci na komputer, a za pomocą specjalistycznej drukarki przenosi się je bezpośrednio na fizyczny produkt. Jest to najtańsza opcja drukowania, ponieważ koszty zakupu i montażu takiej drukarki są stosunkowo niskie. Wydrukowanie każdej koszulki zajmuje trochę czasu, więc jest to dobra opcja dla małych zamówień z nadrukiem. Kreator bluz dodatkowo ułatwia cały proces – nie musisz posiadać własnych programów graficznych, możesz za to skorzystać z gotowej platformy. To doskonała metoda, szczególnie dla młodych przedsiębiorców, którzy nie posiadają jeszcze odpowiednich środków.

Stwórz własną koszulkę

Trudno będzie Ci przekonać ludzi do zakupu koszulek, jeśli Twój nadruk na ubraniach nie jest dobry. Zwróć więc szczególną uwagę na to, jak wyglądają koszulki, które sprzedajesz przy pomocy dropshippingu. Skorzystaj ze stron internetowych z projektami koszulek, aby mieć pewność, że grafika Twoich produktów jest wysokiej jakości i nie jest znakiem towarowym konkretnej firmy. Upewnij się także, że spełniasz standardy jakości, jeśli chodzi o koszulki z nadrukiem. Sprawdzanie, które t-shirty są wysokiej jakości, może być trudne. Zamów kilka próbek od swoich dostawców, aby je przetestować. Możesz odkryć, że projekt nie jest tym, czego oczekiwałeś lub materiał nie odpowiada Twoim upodobaniom. W takim wypadku warto zgłosić reklamację lub znaleźć innego dostawcę, który zaspokoi Twoje oczekiwania.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *